Тим хто хоче почати розведення нутрій

Описание: Питання щодо розведення та утримання у домашньому господарстві диких звірів (норок, сріблясто-чорних лисиць, нутрій) та кроликів

Georg
Georg
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 35
З нами: 1 год

Сообщение #1 Georg » 18.12.2016, 11:27

Давно вже виношую плани розвести нутрій. Все ніяк не можу, не знаю з чого почати. Швидше за все я розумію з кліток. Підкажіть, а краще покажіть хто як утримує нутрій, і чи вигідно це. З чого зробити клітки? Адже вже читаю, та й розумію, що не з дерева, а де взяти грубу металеву клітку чи сітку.

Natalka
Natalka
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #2 Natalka » 18.12.2016, 12:06

Кроликів м'ясо не люблю, а нутрій просто обожнюю хоч вони і щурі, і кусаються і шрами з дитинства, але все одно дуже вигідна в утриманні тварина.
Годували морквою, буряком, хлібом, і обов'язково кидали гілки щоб було що погризти.
Водойма потрібна обов'язкова, тварина дуже любить все помити і себе і продукти. Зимують добре на вулиці.
Єдиний мінус дуже голосно кричать ночами як коти в березні - сусіди скаржаться. А в іншому дуже не вибагливі тварини. Вбивати дуже складно - щур живучий і шкуру знімати важче чим у кролика.

Motyr
Motyr
Повідомлення: 9
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #3 Motyr » 18.12.2016, 12:12

Добрий день! Зараз тримаю кроликів, а раніше тримав ще і нутрій. У кожного звіра в порівнянні один з одним є свої плюси і мінуси. У плані отримання м'ясної продукції - кролики далеко попереду (в 5-6 місяців самочки вже можуть злучатись, вагітність - всього 1 місяць проти 5 у нутрій, 6-8 кроленят, 120-130 днів забій і вага тушки 2000-2300 г.). Якщо проводити своєчасну вакцинацію (проти ВГХК і міксоматозу) і не забувати про кокцидіоз, то у вухатих практично немає проблем зі здоров'ям.
Про воду для нутрій. Брехня, що відсутність води негативно впливає на нутрій. Якщо будуть забезпечені необхідні умови годівлі та утримання вода зовсім необов'язкова.
Про смак м'яса: м'ясо в обох смачне і дієтичне і не кожен розрізнить за смаком, де нутрія, а де кролик!

Вернуться в «Звірівництво та кролівництво»